Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |

Úvěrové podvody, půjčky, finance, diskuze, diskuzní server pro Českou republiku. Největší diskuzní fórum ve vašem městě  

Provozní podmínky

Provozní podmínky inzerce zdarma podvodnici-podvody.cz. Provozovatel Serveru je oprávněným provozovatelem a správcem Serveru (dále jen Správce). V rámci provozu tohoto Serveru poskytuje Správce služby, které umožňují uživatelům vkládat na Server textové, obrazové a zvukové informace (dále jen Data). Služby Serveru umožňují tyto informace zobrazovat, zasílat, přehrávat, mazat nebo s nimi jinak dále pracovat.

PRAVIDLA INZERCE - ONLINE PŘIDÁNÍ INZERÁTU, ZVEŘEJNĚNÍ IHNED :

  • Za text inzerátu zodpovídá inzerent.
  • Inzerent bere na vědomí, že veškeré kontaktní údaje zveřejněné v textu inzerátu jsou přístupné všem ostatním uživatelům internetu.
  • Redakce si vyhrazuje právo změnit kategorii, ve které je inzerát zařazen.
  • Redakce si vyhrazuje právo smazat inzerát, pokud bude současně uveden ve více kategoriích, nebo pokud se z jakéhokoli jiného důvodu bude domnívat, že se jedná o SPAM.
  • Redakce si vyhrazuje právo smazat nebo nezveřejnit inzerát, pokud bude v rozporu s dobrými mravy, zákony ČR nebo pokud bude poškozovat zájmy provozovatele tohoto serveru.
  • Redakce bude s případnými osobními údaji, získanými v souvislosti s inzercí, zacházet podle platné právní úpravy.

Inzerce podvodnici-podvody.cz, inzeráty můžete vkládat bez registrace, nesmí obsahovat warez, pornografické témata, nezákonné materiály, duplicitu a vkládání do nepříslušných sekcí. Automatická doba platnosti inzerátu je 365 dnů ode dne vložení, zveřejnění je ihned s dodatečnou autorizací administrátora. Pokud chcete inzerát smazat nebo upravit, použijte odkaz z informačního e-mailu o vložení inzerátu.

Duplicitní inzerce, inzeráty charakteru reklamních sloganů, zejména publikace totožného znění inzerátů a vkládání  do nesprávných sekcí, mohou být přesunuty do příslušné kategorie, dále upravené, opravené nebo smazány administrátorem.
Přesun, opravu či smazání NESDĚLUJEME. 

WAREZOVÉ, PODVODNÉ, REKLAMNÍ A NEKOREKTNÍ INZERÁTY BUDOU NEKOMPROMISNĚ IHNED SMAZÁNY !

Provozovatel této inzerce nezodpovídá za obsah a věcnost vložených inzerátů, kontaktů, zboží či služeb nabízených a poptávaných formou inzerce. INZERENT souhlasí se zveřejněním kontaktů vložených při publikaci inzerátu inzerentem, veškerá data budou publikována pouze v rámci inzerce na serveru www.podvodnici-podvody.cz  provozovatel neručí za případné zkopírování dat a kontaktů z inzerátů uživateli inzerce (návštěvníky serveru), inzerce je veřejná.

Diskuze: Toto je neredigovaná a nemoderovaná diskuse čtenářů serveru podvodnici-podvody.cz. Redakce ani provozovatel serveru za obsah jednotlivých příspěvků nenese zodpovědnost. Toto je neredigovaná a nemoderovaná diskuse čtenářů serveru podvodnici-podvody.cz. Redakce ani provozovatel serveru za obsah jednotlivých příspěvků nenese zodpovědnost. Veškerou trestněprávní odpovědnost jakož i odpovědnost podle dalších právních předpisů nese výhradně autor příspěvku.

Provozovatel serveru podvodnici-podvody.cz nemůže ověřit a nezodpovídá za pravdivost údajů v inzerátech uveřejněných na serveru podvodnici-podvody.cz!

Hodnocení:

sponzorované odkazy
 
HLEDANÝ VÝRAZ
HLEDÁNÍ INZERCE
Název:
Kraj:

Najít dle výběru
Přidat inzerát zdarma

KATEGORIE INZERCE

sponzorované odkazy
ANKETA
Jaké půjčky chcete?
Jaké půjčky chcete? Jakou půjčku preferujete? Přidejte hlas.
Nebankovní půjčky
1945819458
19458 hlasů
Půjčky na směnku
1862518625
18625 hlasů
Půjčka ihned
91419141
9141 hlasů
Půjčka bez registru
98659865
9865 hlasů
Bankovní půjčky
1575815758
15758 hlasů
Nebankovní sektor
1746117461
17461 hlasů
Půjčku nechci
1176111761
11761 hlasů
Potřebuji půjčku
94989498
9498 hlasů
Půjček se bojím
94969496
9496 hlasů
Další ankety
PŘIHLÁŠENÍ
Jméno:
Heslo:
 Přihlásit se
 Zapoměli jste?
Registrovat
KONTAKTY
Kopírování a jiné využívání obsahu podvodnici-podvody.cz je zakázáno. Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných příspěvků.
Internetové půjčkyPodvodné firmyPodvodníci.comPůjčky bez bez registruPůjčky novinkaPůjčky on-linePůjčky pro vásRealitySnadne penízeSuper půjčky