Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |

Úvěrové podvody, půjčky, finance, diskuze, diskuzní server pro Českou republiku. Největší diskuzní fórum ve vašem městě  

Pravidla serveru

Pravidla serveru a inzertní podmínky Podvodnici-podvody.cz

Vymezení pojmů:
provozovatel - správce - admin portálu, majitel, osoba pověřená správou portálu server Podvodnici-podvody.cz - internetové stránky (aplikace) na adrese Podvodnici-podvody.cz uživatel - každá fyzická či právnická osoba, která využívá služeb inzertního serveru Podvodnici-podvody.cz inzerující - uživatel, který vkládá (vložil) inzerát do serveru Podvodnici-podvody.cz

Inzerující:
Inzerující při vkládání inzerce stvrzuje, že se seznámil s následujícími podmínkami.

Inzerce:
Veškeré základní služby serveru Podvodnici-podvody.cz jsou uživatelům poskytovány zdarma. Výjimku tvoří doplňkové funkce, které mohou být zpoplatněny. Doplňkovou funkcí se rozumí nadstandardní možnost, např. zviditelnění inzerátu pomocí SMS zprávy. Inzeráty jsou na serveru Podvodnici-podvody.cz zveřejněn po dobu jednoho roku. Po uplynutí této doby je automaticky smazán. Před uplynutím této doby může uživatel inzerát smazat sám pomocí hesla, které po registraci obdrží zasláním notifikace na uvedený e-mail.

Je zakázáno na podvodnici-podvody.cz:
Inzerovat multilevel systémy, pyramidové hry, letadla, podvodné systémy.
Inzerovat systémy, které nabízejí bezpracné a podvodné výdělky.
Inzerovat kopírování letáků, dopisů, disket, fotografií, vkládání letáků do obálek.
Kopírovat stejný inzerát do více kategorií najednou.
Vkládat inzeráty do jiných kategorií, než do kterých správně patří.
Vkládat do inzerátu HTML značky.
Inzerovat firmy nebo www stránky (inzerovat je možné pouze produkt).
Inzerovat erotické sporosté inzeráty.
Vkládat neúplné texty inzerátu nebo jen části slov, či písmen.
Dělat reklamu na jiné portály.

Provozovatel podvodnici-podvody.cz:
Provozovatel funguje pouze jako zprostředkovatel mezi kupujícím a prodávajícím, nepřebírá žádné závazky ani záruky za prodávané předměty.
Provozovatel nenese zodpovědnost ani za:
Zneužití dat uvedených uživatelem v inzerátu nebo získaných ilegálním proniknutím do systému provozovatele.
Zneužití služeb serveru třetími stranami.

Provozovatel podvodnici-podvody.cz si Vyhrazuje právo:
Mazat inzeráty, blokovat inzerci která podle něj nesplňují podmínky inzerce a to bez nároku na vrácení poplatku za nadstandardní služby (např. zvýraznění inzerátu).
Upravovat inzeráty bez upozornění uživatele.
Měnit podmínky a služby serveru.
Použít, přesouvat inzeráty a jejich kopie včetně kontaktních údajů na jiné nově založené inzertní portály, nebo jejich import na další servry.


UPOZORNĚNÍ: Toto je neredigovaná a nemoderovaná diskuse serveru podvodnici-podvody.cz. Redakce ani provozovatel serveru podvodnici-podvody.cz za obsah jednotlivých příspěvků nenese zodpovědnost. Veškerou trestněprávní odpovědnost jakož i odpovědnost podle dalších právních předpisů nese výhradně autor příspěvku.

Podvodnici-podvody.cz neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků a komentářů, diskuse a komentáře nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky a komentáře vyjadřují názor jejich autorů. Podvodnici-podvody.cz si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky), poškozují dobré jméno Profi-bazar.cz, obsahují neplacenou reklamu nebo nijak nesouvisí s tématem diskuse. V diskusích není povoleno šíření spamu ani tzv. tapetování (opakované vkládání stejných vzkazů). Zejména je zakázáno zveřejňování identifikačních údajů obětí trestných činů (zákon č. 52/2009 Sb.).

Diskuse NEJSOU určeny pro dotazy na autory článků nebo redaktory Podvodnici-podvody.cz. Pokud chcete napsat autorovi článku, kontaktujte jej na jeho e-mailové adrese nebo na adrese příslušné redakce.

Provozní podmínky: čtěte zde...

Jakékoliv kopírování a jiné využívání obsahu podvodnici-podvody.cz bez písemného souhlasu Podvodnici-podvody.cz je zakázáno. Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů, článků, komentářů a diskozních příspěvků. Provozovatel serveru Podvodnici-podvody.cz nemůže ověřit a nezodpovídá za pravdivost údajů v inzerátech uveřejněných na serveru Podvodnici-podvody.cz! Bankovní spojení: Číslo účtu: 217 654 304 / 0300.

Vkládané inzeráty nesmí porušovat zákony ČR a nesmí být v rozporu s dobrými mravy.

Hodnocení:

sponzorované odkazy
 
HLEDANÝ VÝRAZ
HLEDÁNÍ INZERCE
Název:
Kraj:

Najít dle výběru
Přidat inzerát zdarma

KATEGORIE INZERCE

sponzorované odkazy
ANKETA
Jaké půjčky chcete?
Jaké půjčky chcete? Jakou půjčku preferujete? Přidejte hlas.
Nebankovní půjčky
1953619536
19536 hlasů
Půjčky na směnku
1864118641
18641 hlasů
Půjčka ihned
91489148
9148 hlasů
Půjčka bez registru
99019901
9901 hlasů
Bankovní půjčky
1577015770
15770 hlasů
Nebankovní sektor
1747217472
17472 hlasů
Půjčku nechci
1176811768
11768 hlasů
Potřebuji půjčku
95189518
9518 hlasů
Půjček se bojím
95079507
9507 hlasů
Další ankety
PŘIHLÁŠENÍ
Jméno:
Heslo:
 Přihlásit se
 Zapoměli jste?
Registrovat
KONTAKTY
Kopírování a jiné využívání obsahu podvodnici-podvody.cz je zakázáno. Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných příspěvků.
Internetové půjčkyPodvodné firmyPodvodníci.comPůjčky bez bez registruPůjčky novinkaPůjčky on-linePůjčky pro vásRealitySnadne penízeSuper půjčky