Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |

Úvěrové podvody, půjčky, finance, diskuze, diskuzní server pro Českou republiku. Největší diskuzní fórum ve vašem městě  

Pojistné podvody

Pojistné podvody a jiné nekalé praktiky. Toto je neredigovaná a nemoderovaná diskuse čtenářů serveru podvodnici-podvody.cz. Redakce ani provozovatel serveru podvodnici-podvody.cz za obsah jednotlivých příspěvků nenese zodpovědnost. Veškerou trestněprávní odpovědnost jakož i odpovědnost podle dalších právních předpisů nese výhradně autor příspěvku.

sponzorované odkazy
Re: Pozor, podvodný FGInvest, Neumajer , začíná vymáhat směnky. , 15.09.2011 10:18, Reagovat
jaruna77@seznam.cz Vážený pane Vlku a nebo Vlčku, zaprvé si nevzpomínám že by jste byl někdy ve struktuře FGInvest a nebo že by jste někdy měl podepsanou směnku s naší společnosti. Nebo dokonce že by Vás někdo vymáhal a vy statný jinoch jste nám odolával. FGI nikdy nevydalo jedinou jednu směnku a pokud ji máte, tak ji prosím hned a tady zveřejněte!! ! Nemáte co?? Plácáte tu hrušky a jablka, motáte tu Belugu s Plačkem a FGI které více jak dva roky nevyvíjí žádnou činnost, plácáte o Slovensku a Minali, kde působil Novák s Chotašem poté, co odešli z FGI a tak dále a tak dále.. Byl bych spíše velice rád, kdyby jste zde napsal opravdové celé Vaše jméno a spojení na Vás telefonické. Celkem si tohle přečetlo 2766 lidí, což znamená, že jste podal nesmyslné a lživé pomluvy prostřednictvím toho serveru na velkou většinu věřejnosti. Předám Vaše údaje na orgány činné v trestném řízení a tam jim zcela jistě všechny tyto nesmysly pospojujete a hlavně prokážete. Hlavně ty směnky a ty vymahače Vy hrdino. Jestli si myslíte že to nechám jen tak být tak opravdu ne. Hodně lidí by na tom mávlo rukou ale já ne. Takže Vás žádám o kontakt na Vás a pojďme to řešit.Takových ztroskotanců jako Vy co nalezou do každé srač.... jako levlovy prostituti a nikde nikdy nic nedokážou, zůstanou dole a bez peněz, kteří hledají vinu vždy někde jinde než že je u nich samotných, takových ztroskotanců je kolem tisíce a hledají být aspoň zajímavý tím, že budou psát nesmysly a špinit....Jinak moc pozdravuju managery kteří brali těch 700 tisíc, kluci ahoooj nepujčili by jste mi něco když teď ty směnky tak nejdou s pozdravem Neumajer s rodinkou z Brna
Pozor, podvodný FGInvest, Neumajer , začíná vymáhat směnky. , 26.08.2011 19:21, Reagovat
v.o.k.@atlas.cz FGInvest Czech s.r.o. Jaroslav a Markéta Neumajerovi Plánická 171 339 01 Klatovy 1 Česká Republika IČO: 27088201, DIČ: CZ 27088201 info@fginvest.cz Pan Neumajer, který kdysi spustil veliký MLM s Axou, ČPP na pojistky, nyní žije s rodinkou v Brně, s dalšími kamarády , hlavně Davidem Novákem, rozjeli před časem pojištovací MLM, kam natahali tisíce lidí.Na Slovensku to nazvali dokonce vyšetřovací orgány maxipodvodem, tam se pojišťovali i mrtví na náhrobcích... Když už je vyhodilo několik pojišťoven a oni si porozdávali provize v řádu statisíců, jejich manažeři si vypláceli i 700000 Kč měsíčně, nechali celý projekt umřít, lidem v sítích nevyplatili nic nebo jen minimum a zůstali jim na krku milionové dluhy, které chtějí řešit tak, že z těch dole budou vytahovat peníze za podepsané směnky, které ještě stačili dát pár stům oslů rozdat a nechat podepsat a ještě se chtějí napakovat.. Zadali to vymáhací společnosti, která dnes obvolává lidi a jde jim po krku, vyhrožuje vysokými exekucemi.. Celé FGI, stejně jako jiné aktivity pana Neumajera, třeba Beluga, kde spolu s Plačkem vytahali z lidí miliony za nepovolený vývoz peněz ze země do Lichtenštejnska a dnes zase dělají další zlodějský MLM. Prakticky většinu z vás už obvolala nebo bude obvolávat nebo vám to napíše parazitická vymáhací agentura, která bude chtít peníze za směnku a zrušené pojistné. Nic jim neplaťte, nenechejte se zastrašit, například já jsem nikdy směnku nepodepsal a agentura tvrdí , že ji mají podepsanou. Děli se tam a dějí obyčejné podvody, poztráceli smlouvy apod. Pokud to na vás budou zkoušet, přijde vám něco písemně, samozřejmě přebírejte poštu, ale napište vlastními slovy svůj příběh, doložte to tím vymáhacím dopisem a doporučeně to zašlete na nejbližší krajské státní zastupitelství, aby to neskončilo někde v koši, podle místa vašeho bydliště, se žádostí, aby věc vyšetřili, protože policie nekoná , tak jak by měla. Pokud budete dělat mrtvé brouky, budou ty jejich šílené penalizace narůstat a čeká vás vysoká exekuce, že se zní pos.....Ano , podvodníkům dnes zákony nahrávají. ČÍM VÍCE DOPISŮ NA STÁTNÍ ZASTUPITELSTVÍ PO CELÉ REPUBLICE PŘIJDE. TÍM DŘÍVE TO NĚKDO VYŠETŘÍ A PLATIT BUDOU SKUTEČNĚ TI CO HRABALI A NE TI, CO NEVIDĚLI ANI KORUNU, JEN JIM PENÍZE ODEVZDALI... JINAK SE NEDIVTE, kolik po vás postupně budou chtít... STEJNĚ BY SE MĚLI ZACHOVAT TI, KTEŘÍ SKOČILI NEUMAJERŮM NA ŠPEK S BELUGOU, NEBO PODVODNÝMI PŮJČKAMI ZA SEPSÁNÍ POJISTKY, NOVÁKOVI NA MLM MINALI ATD. NYNÍ JEDOU VE ZLATĚ, také V DALŠÍM MLM Z MAĎARSKA NA ZÁZRAČNÉ SPREJE ATD. čekají vás ne výdělky, ale exekuce, jste pro ně jen trhací kalendáře. Vyberte si, buď budete platit nebo se bránit. Nespoléhejte se, že to někdo vybojuje za vás. Dopis na státní zastupitelství vás přijde na 30 Kč, ale ušetří vám přinejmenším desetitisíce...
Moje zkušenosti s insolvenčním řízením , 23.06.2011 14:27, Reagovat
zdro1@seznam.cz Mám insolvenční řízení úspěšně za sebou. Pokud nestíháte splácet, nehledejte další úvěry a požádejte o insolvenci.Ten klid za to stojí! Pokud máte zájem, poradím, napište na zdro1@seznam.cz.
Pojišťovacím podvodům jde předejít maximální informovaností , 9.06.2011 17:22, Reagovat
admin-ex@seznam.cz Než si sjednáte pojištění, dobře se informujte o všech produktech. Na internetu je dost stránek, co nějakým způsobem informují o pojistných produktech, at již obecně - jako např. http: //pojistenicz.cz/?page_id=166, nebo konkrétně - tzn. najděte si konkrétní poskytovatele pojištění a pořádně si pročtěte u každého nabízeného produktu podmínky a zejména úroky, nárok na vyplácení, vymezte si splátky. A pozor na investiční pojištění, různé podílové fondy, apod., to není pro každého.
Pozor, nové letadlo a šíří novou Kradouskovu malou důch. deformu. , 5.05.2011 21:06, Reagovat
nevimnevim@seznam.cz Aby se ten paskvil, co vymyslela vláda dostal mezi lidi, začíná to nabizet pra6ská firma pod logem Finance budoucnosti ..Registrace stojí 500. Podmínka je, že si to takzvané spoření na důchod uděláte sami a naslibují vám bombastické výdělky, když do toho nataháte rodinu, známé, prostě pyramidka.MÁ TO VELKÝ HÁČEK. Ze zákona to nejde zrušit.Navíc půlka národa doufá, že to snad nová vláda zruší.Takže když vám někdo nabídne tento výdělek, skřípněte ho mezi futra.
Pozor, nové letadlo a šíří novou Kradouskovu malou důch. deformu. , 5.05.2011 21:06, Reagovat
nevimnevim@seznam.cz Aby se ten paskvil, co vymyslela vláda dostal mezi lidi, začíná to nabizet pra6ská firma pod logem Finance budoucnosti ..Registrace stojí 500. Podmínka je, že si to takzvané spoření na důchod uděláte sami a naslibují vám bombastické výdělky, když do toho nataháte rodinu, známé, prostě pyramidka.MÁ TO VELKÝ HÁČEK. Ze zákona to nejde zrušit.Navíc půlka národa doufá, že to snad nová vláda zruší.Takže když vám někdo nabídne tento výdělek, skřípněte ho mezi futra.
Nestíháte splácet? , 26.03.2011 19:48, Reagovat
insol123@email.cz Rostou Vám dluhy a nestačí příjem? Můžete tomu učinit konec s právní ochranou. Můžete svůj dluh snížit až o 70% z celkové dlužné částky. Nečekejte na exekuci . Bez poplatku předem. Nejedná se o společnost Asterie. Vypracujeme Vám podklady pro insolvenční řízení. Seriózní a individuální přístup je prioritou. Pouze pro klienty, kteří mají opravdu zájem řešit svou finanční situaci! Začněte nový život! Pište na email: insol123@email.cz. Pomohu Vám.
Re: Diplomová práce na toto téma , 23.03.2011 13:15, Reagovat
196krs@seznam.cz Nabízíme Vám pomoc.Nacházíte se v těžké finanční situaci?Splácíte víc, než vyděláte ?Chodí Vám upomínky a máte nepříjemné telefony od věřitelů?Hrozí Vám EXEKUCE na Vaši nemovitost , mzdu, důchod, účet?Zastavíme penále, pokuty, žaloby, rozhodčí řízení...Snížíme Vaše dluhy až o 70%. Odborná a právní konzultace ZDARMA , a hlavně diskrétně. . email: 196krs@seznam.cz www.vasedluhy .websnadno.cz mob: 606 790 692 Abivia s.r.o.-největší síť poboček v České republice. Zajišťujeme kompletní servis spojený s vyhlášením konkurzu právníckých subjektů. Kraj: Zlínský kraj VSETÍN
Insolvenční řízení-poradím , 15.03.2011 19:41, Reagovat
zdro1@seznam.cz Mám insolveční řízení úspěšně za sebou a vím dobře, co to obnáší strachu a nejistoty. Ale je to zanendbatelné, když si představím telefonáty, ponižování a výhrůžky věřitelů, kdy se člověk bojí zvednout telefon.Ten klid, který teď mám, stojí za to! Vím, že jsem si to zavinila sama, ale nikdo nezná všechny okolnosti, které vedou k finančním problémům druhého......... Nelze nikoho odsuzovat. Pokud chcete bližší info, můžete mi napsat na zdro1@seznam.cz, poradím. Zdeňka
Diplomová práce na toto téma , 12.03.2011 15:30, Reagovat
romana.krizova@gmail.com Dobrý den, píšu diplomovou práci na této pojistných podvodů. Chtěla jsem Vás poprosit o vyplnění dotazníku, který bude součástí práce. Děkuji http: //goo.gl/QNRMt
podvod , 31.05.2010 11:05, Reagovat
Ton10@seznam.cz Mě podvedla pojíšťovna, co vy na to?Proto přeji všem pojíšťovnám hodně pojíšť.podvodů.
Podvedli jste někdy pojišťovnu , 6.03.2010 21:04, Reagovat
kaja.harov@centrum.cz Podvedli jste někdy pojišťovnu tím, že jste vědomě navýšili požadavek na pojistné plnění nebo jste si dokonce pojistnou událost zcela vymysleli? Pak patříte mezi sedm procent lidí, kteří se dopustili stejného podvodu. Jaké jsou oblíbené praktiky pojistných podvodníků?

|< < 1 2

 
Přečteno Přečteno 10415x
 
Zpět

Přidat příspěvek

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
 
Potvrzovací kód:

Sledovat diskusi

Email:
Potvrzovací kód:


sponzorované odkazy
HLEDANÝ VÝRAZ
HLEDÁNÍ INZERCE
Název:
Kraj:

Najít dle výběru
Přidat inzerát zdarma

KATEGORIE INZERCE

sponzorované odkazy
ANKETA
Jaké půjčky chcete?
Jaké půjčky chcete? Jakou půjčku preferujete? Přidejte hlas.
Nebankovní půjčky
1951419514
19514 hlasů
Půjčky na směnku
1863618636
18636 hlasů
Půjčka ihned
91449144
9144 hlasů
Půjčka bez registru
98939893
9893 hlasů
Bankovní půjčky
1576615766
15766 hlasů
Nebankovní sektor
1747017470
17470 hlasů
Půjčku nechci
1176711767
11767 hlasů
Potřebuji půjčku
95139513
9513 hlasů
Půjček se bojím
95059505
9505 hlasů
Další ankety
PŘIHLÁŠENÍ
Jméno:
Heslo:
 Přihlásit se
 Zapoměli jste?
Registrovat
KONTAKTY
Kopírování a jiné využívání obsahu podvodnici-podvody.cz je zakázáno. Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných příspěvků.
Internetové půjčkyPodvodné firmyPodvodníci.comPůjčky bez bez registruPůjčky novinkaPůjčky on-linePůjčky pro vásRealitySnadne penízeSuper půjčky