Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |

Úvěrové podvody, půjčky, finance, diskuze, diskuzní server pro Českou republiku. Největší diskuzní fórum ve vašem městě  

Podvodné firmy

Podvodné firmy a zprostředkovatelé. V této rubrice se budeme věnovat firmám a takzvaným finančním zprostředkovatelům, kteří porušují veškerá pravidla slušného chování což může hraničit v konečném důsledku i s kriminalitou. Diskuze není určená pro reklamu na jiné webové stránky, tyto odkazy budou smazány. Toto je neredigovaná a nemoderovaná diskuse čtenářů serveru podvodnici-podvody.cz. Redakce ani provozovatel serveru podvodnici-podvody.cz za obsah jednotlivých příspěvků nenese zodpovědnost. Veškerou trestněprávní odpovědnost jakož i odpovědnost podle dalších právních předpisů nese výhradně autor příspěvku.

sponzorované odkazy
POMOC , 3.03.2016 20:15, Reagovat
garabikova@email.cz Nyní mám také fakturu k zaplacení. Paní jsem ale do telefonu řekla, že službu reklamy klidně využiji a že souhlasím se zasláním faktury. Je to nějaký problém, když teď nezaplatím?
Re: POZOR na stránky abeceda-čerpadel - jsou to pomluvy a podvod! , 28.02.2016 09:35, Reagovat
sima.0009@seznam.cz Není se čemu divit pane. Jsou to zcela anonymní stránky. Nikdo neví, komu patří. Nikdo neví, kdo to platí a provozuje.Nikde nenajdete žádný kontakt. Nikdo neví, kdo odpovídá a s kým se baví. Právo mluvit má jenom anonymní správce. Tomu má jako člověk věřit?! Prosím, Vás, proč by to někdo zadarmo dělal. Je úplně jasné, že hlavní účel abecedy čerpadel je skrytá reklama, popř. pomluvy konkurence. Skrytě ale jistě, na to pozor!
#ImpactIndustry , 19.02.2016 18:30, Reagovat
kien.sran@seznam.cz Tato firma být uplně vpiči. Kontrolovací kamaradi nemít dobre mikrometry na měření, oni říkat tomu nekalibrované. Janaček hlavni kontroly vedoucí neumět moc měřit a krást měřídla a říkat že to vietnamci co nemít smlouvu a pracovat skoro 300 hodin v měsíc. Nebýt to dobrá práce. Pan německý Fraj nebýt kámoš, on zlý, on křičet a strhávat hodiny a nepustit mě do vietnam za rodina. Pan fraj nebýt kámoš, moc práce málo pěněz, já muset platit dan, pojistku a 120 nebýt moc na zivotnost. Hodně já dan. Hodně alkohol a drogy v impact industry a být zde nacisté. Nabýt dobrá práce, zvedat těžké věci a málo pěněz. Oni nedodržet co slíbit. Já spátky do vietnam, nechtt pracovat v impact
Re: POZOR na stránky abeceda-čerpadel - jsou to pomluvy a podvod! , 19.02.2016 14:58, Reagovat
lakyn.kyndl@seznam.cz Informace na abecedě nejen, že jsou leckdy pomluvy a podprahová reklama, které si mnoho lidí nevšimne, ale často jsou tam doporučení a názory vysloveně neodborné. Mám pocit, že občas si tam někdo zapomene zjistit základní věci před tím, než dělá chytrého. To pak skutečně nadělá více škody než užitku. Rozhodně jsou lepší místa, kde získat rady.
AK Linhart , 16.02.2016 21:09, Reagovat
ipservaclav@seznam.cz Dobrý den, má někdo osobní zkušenost s fa.AK Linhart s jejich službami nebo prací?
POZOR na stránky abeceda-čerpadel - jsou to pomluvy a podvod! , 16.02.2016 15:41, Reagovat
lakyn.kyndl@seznam.cz Z vlastní zkušenosti varuji před stránkami abeceda-čerpadel.cz. Recenze jsou pomluvy a podvody na zákazníky. Dal jsem na jejich doporučení, kamarád ne. A výsledek? Já za jejich vychvalovanou předraženou značku vysolil o desítky tisíc víc a mám jen problémy. Kamarád šel do čerpadla, které tam vysloveně hanili za úsporu si koupil Podvodší auto pro syna a o vše mu běží jak má. Pozor, ať nenaletíte jako já!
Re: Re: Re: abeceda čerpadel podvod a pomluvy , 15.02.2016 15:53, Reagovat
lakyn7@seznam.cz Bohužel vám musím dát za pravdu. Na jejich doporučení abecedy-čerpadel jsem si vybral čerpadlo této značky a katastrofa. Z toho, co tam bylo napsáno není pravda ani polovina. Peníze a Podvodosti mi už nikdo nevrátí. Je hrůza, že dnes už člověk i nezávislé diskuzní fóra musí prověřovat. Kdybych to udělal dřív, ušetřil bych spoustu peněz a času.
Re: Re: abeceda čerpadel podvod a pomluvy , 9.02.2016 21:50, Reagovat
smilebaby@seznam.cz Abeceda čerpadel není nic jiného než docela promyšlená skrytá reklama IVT. Skrytá reklama je hlavní nezákonný důvod eistence těchto stránek a pomluvy jsou, řekl bych až jenom doplňková činnost.Tohle se může dít jenom v zkorumpovaném Česku, aby někdo mohl dělat léta byznys tímto zůsobem. Pak na to samozřejmě hodně nevinných lidí doplatí.
Re: abeceda čerpadel podvod a pomluvy , 8.02.2016 23:10, Reagovat
monicka.marcikova@email.cz Je mi Vás líto, když jsme vybírali čerpaflo na domek, taky jsme abecedu sledovali a už tehdy se nám to moc nezdálo. Jsme rádi, že jsme na ně nedali nebo bychom dopadli asi špatně jako dost lidí před námi a žel asi i ponás. Snad může být aspoň slabou útěchou, že prý už se jimi má zabývat za pomluvy a nekalou soutěž Policie.
abeceda čerpadel podvod a pomluvy , 7.02.2016 15:22, Reagovat
petr.dostal77@seznam.cz Dobrý den Rád bych všechny varoval před serverem abeceda-cerpadel.cz. Jde o anonymní poradnu, kterou jsem považoval za seriózní. Dal jsem na jejich doporučení nekoupit si levnější české tepelné čerpadlo a koupil si na jejich radu údajně kvalitnější a podstatně dražší. Škoda peněz - čerpadlo nefunguje, jak má, servis a reklamace katastrofa. Velká firma s Vámi akorát zametá. Když jsem si pak pročetl, co je na internetu, už věřím tomu, co se říká, že dělají hlavně reklamu IVT a pomlouvají konkurenci. U mě to přesně sedělo.
pěkná banda , 27.01.2016 16:12, Reagovat
mencik258@seznam.cz Ivo Krátký je jedna ruka s Milanem Točíkem, který má firmu Polabská stavební a společně okrádají obce, které dostaly nějakou dotaci. Mají kontakty na politiky a nedá se s tím nic dělat.
Re: Amity Technologie - ruce pryč! , 26.01.2016 10:51, Reagovat
steierberg@seznam.cz Na trhu je dostatek kvalitních produktů od konkurence, jediným důvodem proč dát šanci začátečníkům a neozkoušenému produktu pro mě byla snaha podpořit mladé podnikatele. Ovšem kde chybí pokora, ochota a v podstatě i širší rozhled a znalosti, tam už se ani vstřícnost z mé strany nedá očekávat a jednání po ukončení spolupráce je pro mě propříště varováním, abych se Podvodtupům a arogantním namyšleným smradům vyhnul.
Re: Re: Amity Technologie - ruce pryč! , 4.01.2016 09:34, Reagovat
lukas-stach@seznam.cz Mám rovněž špatné zkušenosti, varovat by měly již reference a sekání při scrolování. Porubští trubači? Co takhle Spolek zelinářů z Horní Suché? Až ti budou spokojeni, pak snad má cenu zkoušet rozjet nějaký byznys.... Spolupráce ukončena po dvou týdnech a jsem za to rád.
Re: Amity Technologie - ruce pryč! , 30.12.2015 19:22, Reagovat
radekmajer@post.cz Přesně jak píše paní , nejprve se tváří jakože vynalezli Facebook, ale jakmile je třeba řešit problém vyžadující hlubší znalosti, přicházejí výmluvy, odkládání (to se to kluci snaží honem dostudovat??) a nakonec nereagují vůbec. Dostat vlastní data po zrušení spolupráce pak vyžaduje hodně pevné nervy
Re: OHOTA POMOC V MOUZI , 27.12.2015 22:10, Reagovat
vreit@email.cz Opravdu vám paní Hradilová pomohla.Pisněte na email děkuji vreit@email.cz

|< < 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 > >|

 
Přečteno Přečteno 355708x
 
Zpět

Přidat příspěvek

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
 
Potvrzovací kód:

Sledovat diskusi

Email:
Potvrzovací kód:


sponzorované odkazy
HLEDANÝ VÝRAZ
HLEDÁNÍ INZERCE
Název:
Kraj:

Najít dle výběru
Přidat inzerát zdarma

KATEGORIE INZERCE

sponzorované odkazy
ANKETA
Jaké půjčky chcete?
Jaké půjčky chcete? Jakou půjčku preferujete? Přidejte hlas.
Nebankovní půjčky
1952519525
19525 hlasů
Půjčky na směnku
1864018640
18640 hlasů
Půjčka ihned
91489148
9148 hlasů
Půjčka bez registru
98999899
9899 hlasů
Bankovní půjčky
1576915769
15769 hlasů
Nebankovní sektor
1747217472
17472 hlasů
Půjčku nechci
1176811768
11768 hlasů
Potřebuji půjčku
95189518
9518 hlasů
Půjček se bojím
95079507
9507 hlasů
Další ankety
PŘIHLÁŠENÍ
Jméno:
Heslo:
 Přihlásit se
 Zapoměli jste?
Registrovat
KONTAKTY
Kopírování a jiné využívání obsahu podvodnici-podvody.cz je zakázáno. Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných příspěvků.
Internetové půjčkyPodvodné firmyPodvodníci.comPůjčky bez bez registruPůjčky novinkaPůjčky on-linePůjčky pro vásRealitySnadne penízeSuper půjčky