Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |

Úvěrové podvody, půjčky, finance, diskuze, diskuzní server pro Českou republiku. Největší diskuzní fórum ve vašem městě  

Nápověda

Nápověda Profi bazar, inzerce zdarma, inzeráty on-line, jak inzerovat, vyhledávání na webu, odpověď na inzerát.
 • Vyhledávání
  Na našem serveru je implementováno velmi pokročilé vyhledávání. Nevyplňujete žádné složité formuláře, jen prostě napíšete co hledáte a server Vám vrátí odpovídající inzeráty. V případě, že z dotazu nebude jasné co hledáte, můžete jej upřesnit pomocí odpovídající volby kategorie či oblasti ze seznamu.

  Tip: Náš systém se Vám kromě inzerátu pokusí nabídnout také kategorii, o které si myslí, že by Vás mohla zajímat. Pokud například hledáte slovo "Pitbike", nabídneme Vám sekci Motorky/Olomoucký kraj.

 • Jak přidat nový inzerát
  Klepněte na odkaz "Přidat nový inzerát". Poté je třeba vyplnit jednoduchý formulář.

  V tomto formuláři jsou údaje o inzerátu a údaje o inzerentovi, tedy Vaše. Dále, některé údaje jsou povinné, jiné nepovinné. Typ inzerce (koupím, prodám), rozsah platnosti (Praha, kraj, okres, celá republika), kategorie, nadpis inzerátu a text jsou povinnými položkami týkajícími se inzerátu. V textu inzerátu nejsou povoleny odkazy URL.

  Tip: Jednou vydaný inzerát lze smazat (například proto, že jste danou věc již prodali). Postup jak to udělat Vám přijde e-mailem po zveřejnění inzerátu.

  K inzerátu je možné přidat jeden obrázek ve formátu jpg o maximální velikosti 2 MB. Aplikace si obrázek sama zmenší. Obrázek je nepovinný.

  K povinným údajům o inzerentovi patří jméno a e-mail. E-mail by měl být platný. Jeho existenci při vkládání inzerátu nekontrolujeme, kontrolujeme však, jestli se opravdu jedná o text představující platnou e-mailovou adresu (údaj musí například obsahovat zavináč). Ve vlastní zájmu vkládejte platný e-mail, protože na něj Vám budou chodit odpovědi.

  E-mail není případnému zájemci o inzerát zobrazen. Zájemce vyplní pouze formulář, jehož obsah Vám přijde na adresu uvedenou u inzerátu. Je tedy na Vás, zda a případně jak budete na zájemce reagovat.

  Tip: Pokud klepnete na odkaz "Přidat nový inzerát" v okamžiku, kdy si právě prohlížíte nějakou sekci, chová se počítač tak, jako byste chtěli inzerát vložit do této sekce a předvyplní ji.

 • Jak odpovědět na inzerát
  Zajímáte-li se o zobrazený inzerát, můžete odpovědět několika způsoby. Jednak vyplněním formuláře, který dojde inzerentovi jako e-mail (to lze v každém případě), a jednak pomocí telefonu, ICQ či jiných kontaktů, které jsou uvedeny v těle inzerátu.
 • Jak smazat inzerát
  Po úspěšném vložení Vašeho inzerátu na server obdržíte e-mailem potvrzení s url odkazem na smazání inzerátu. Na toto url v e-mailu stačí kliknout, aby se Vám načetla stránka v prohlížeči, kde budete dotázáni, zdali opravdu chcete smazat inzerát. Po stisknutí ANO bude inzerát smazán

   

 • Hodnocení:

  sponzorované odkazy
   

  Komentáře

  HLEDANÝ VÝRAZ
  HLEDÁNÍ INZERCE
  Název:
  Kraj:

  Najít dle výběru
  Přidat inzerát zdarma

  KATEGORIE INZERCE

  sponzorované odkazy
  ANKETA
  Jaké půjčky chcete?
  Jaké půjčky chcete? Jakou půjčku preferujete? Přidejte hlas.
  Nebankovní půjčky
  1953619536
  19536 hlasů
  Půjčky na směnku
  1864118641
  18641 hlasů
  Půjčka ihned
  91489148
  9148 hlasů
  Půjčka bez registru
  99019901
  9901 hlasů
  Bankovní půjčky
  1577015770
  15770 hlasů
  Nebankovní sektor
  1747217472
  17472 hlasů
  Půjčku nechci
  1176811768
  11768 hlasů
  Potřebuji půjčku
  95189518
  9518 hlasů
  Půjček se bojím
  95079507
  9507 hlasů
  Další ankety
  PŘIHLÁŠENÍ
  Jméno:
  Heslo:
   Přihlásit se
   Zapoměli jste?
  Registrovat
  KONTAKTY
  Kopírování a jiné využívání obsahu podvodnici-podvody.cz je zakázáno. Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných příspěvků.
  Internetové půjčkyPodvodné firmyPodvodníci.comPůjčky bez bez registruPůjčky novinkaPůjčky on-linePůjčky pro vásRealitySnadne penízeSuper půjčky